زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
  • تاریخ انتشار : 1403/04/19 - 05:06
  • تعداد بازدید : 29
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم معارفه سرپرست بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فامنین برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان سرکار خانم دکتر مونا عزیزی، روز دوشنبه ۱۸ تیرماه با حضور روح الله حسینی فرماندار ،دکتر آرش مفرح ذات مدیر شبکه بهداشت و درمان ، مهندس مهدی مرادی سرپرست مرکز بهداشت ، محمد یوسفی مدیر بیمارستان ، اعضا شورای شهر ،حجت الاسلام نقوی معاون آموزش و پرورش، مسئولین ادارات شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی در سالن جلسات بیمارستان برگزار گردید.

 

در ابتدا جلسه روح الله حسینی فرماندار ضمن تشکر از کادر درمان بابت انجام وظیفه و ارائه خدمات درمانی به بیماران بر افزایش کیفیت تاکید نمود.

 

در ادامه دکتر آرش مفرح ذات مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بزرگترین مزیت بیمارستان حضرت امام حسن مجتبی (ع) را دارا بودن نیروهای ماهر و متعهد دانست و عنوان نمود با تمام مشکلات پرسنل خدوم بیمارستان با تمام توان خود در راه خدمت به بیماران ارائه خدمات می نمایند و این موضوع ستودنی است

وی در ادامه گفت دکتر عزیزی را به دلیل سابقه کار چندین ساله در بیمارستان و آشنایی با مسایل و مشکلات بیمارستان بهترین گزینه برای ریاست بیمارستان دانست.

 

در ادامه دکتر مونا عزیزی سرپرست جدید بیمارستان نیز سه محور اصلی را درراس کار خود اعلام کرد که به ترتیب شامل افزایش کیفیت درمان بیماران، بهبود خدمات دهی و ارتقا خدمات به پرسنل میباشد.

 

در پایان این مراسم با اهدا لوح دکتر مونا عزیزی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان معرفی شد

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان فامنین

  • گروه خبری : اخبار بيمارستان امام حسن
  • کد خبر : 141964
کلمات کلیدی
ادمین شبکه بهداشت و درمان فامنین
خبرنگار

ادمین شبکه بهداشت و درمان فامنین

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
هیچ نظر سنجی در دسترس نیست
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 31
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 31051
تعداد کاربران بر خط 0