زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
  • تاریخ انتشار : 1403/04/15 - 09:44
  • تعداد بازدید : 14
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دعوت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین برای مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

دعوت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین برای مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

 
 
 
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین با انتشار پیامی، از عموم ایرانیان.به ویژه کارکنان و مردم شهرستان فامنین برای مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین، در متن پیام دکتر آرش مفرح ذات مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین آمده است.
ایرانیان سرافراز در طول سال های باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی و در گذر از برهه های سرنوشت ساز و تاریخ ساز بسیار، همواره توانسته اند با حضور فعالانه و آگاهانه در تمامی عرصه ها، نقش سازنده ای در آبادانی و پیشبرد مسیر توسعه وطن اسلامی ایفا کنند و این راه پرافتخار میسر نگردیده جز به همت و همدلی، که رمز استواری ایران عزیز است.
 
 
پانزدهم تیر، عرصه ای دیگر از افتخارآفرینی ایرانیان در نقش آفرینی برای سازندگی و شکوفایی جلوه های توسعه ایران است که با مشارکت پرشور و حضور حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رقم می خورد و بی تردید در این رویداد سرنوشت ساز نیز ایرانیان بار دیگر با نمایش جلوه های آگاهی و هوشمندی، حماسه آفرینی خواهند کرد.
 
امید است این انتخابات با حضور گسترده مردم عزیز ایران در انتخاب فردی شایسته برای ریاست جمهوری کشور، بتواند سرفصلی امیدآفرین و گامی پرتوان در مسیر پیشرفت هر چه بیشتر وطن عزیزمان باشد.
 
@salamat_famenin
 
دکترآرش مفرح ذات 
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین
  • گروه خبری : اخبار شبكه بهداشت و درمان فامنين
  • کد خبر : 141810
کلمات کلیدی
ادمین شبکه بهداشت و درمان فامنین
خبرنگار

ادمین شبکه بهداشت و درمان فامنین

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
هیچ نظر سنجی در دسترس نیست
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 37
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 31057
تعداد کاربران بر خط 1